O mnie

Jestem osobą aktywną, która nie potrafi się nudzić – ciągle coś robię, podejmuję się nowych wyzwań i chłonę doświadczenia. Nieustannie słyszę, jak przygoda mnie wzywa i wciąż planuję wyprawy w coraz odleglejsze rejony świata. Bardziej od bezproduktywnego leżenia na plaży interesuje mnie poznawanie obcych kultur, obyczajów i języków.

Poza tym, interesuje mnie szeroko pojęta kultura. W wolnych chwilach oglądam filmy i seriale, chodzę na wydarzenia kulturalne (wszelakie sztuki, pokazy, koncerty), troszkę gram w gry komputerowe. Jednak ponad wszystko uwielbiam czytać książki. Zaczytuję się głównie w fantastyce, ale na ogół lubię różnorodność i nie pogardzę też innymi gatunkami. Próbuję sił w twórczym pisaniu i przelewaniu na papier fantastycznych światów, które tworzą się w mojej głowie. W przyszłości chciałabym napisać i wydać własną książkę.

Czasem przekornie twierdzę, że jak większość Ślązaków mam serce z węgielka, a duszę mroczną jak sadza, ale w rzeczywistości jestem dobrą duszyczką słuchającą tylko mrocznej muzyki   😉